Image Image Image Image Image

MARKI TWEED - Baldowski

baldowski-500
baldowski.pl

 

 

Kolekcja Jesień – Zima 2018/2019   <-zobacz zdjęcia
Sesja Wizerunkowa Jesień – Zima 2018/2019   <-zobacz zdjęcia

 

 

 

 

Informacje:

Wnętrze. Gdy jest piękne, wtedy i zewnętrzna forma nabiera innego, bardziej szlachetnego kształtu. Należy jednak nadać mu odpowiednią oprawę, by móc zaprezentować je światu w całej okazałości.
Od 50 lat, w mającej swoją siedzibę w Częstochowie, rodzinnej firmie Baldowski to właśnie wnętrze odgrywa najistotniejszą rolę.
Projektując buty i tworząc unikatowe kolekcje dbamy o każdy szczegół: wiemy, że piękna forma podkreśli charakter właścicieli, ale pamiętamy, że tylko wygodne buty sprawią im rzeczywistą przyjemność.
Obserwując trendy zawsze dodajemy do nich coś od siebie: już w latach 70., jako jedni z pierwszych zaproponowaliśmy kobietom eleganckie modele szpilek; czuliśmy, że tylko takie buty będą odpowiedzią na to, co panie kryją w swoich wnętrzach – potrzebę luksusu i chęć sięgnięcia w życiu jeszcze wyżej oraz dojścia jeszcze dalej!
Teraz proponujemy “to coś” w nowatorskich kolekcjach powstałych we współpracy z polskimi projektantami. Pierwszym spektakularnym sukcesem był projekt Baldowski by Zień, a obecnie triumf odnosi kolekcja stworzona przez Dominikę Nowak. Projektantka jest laureatką wielu polskich oraz zagranicznych nagród i wyróżnień, a buty jej autorstwa dostępne są w najbardziej prestiżowych butikach na całym świecie.

 

O firmie:

Już od 1973 roku rodzinna firma Baldowski kontynuuje tradycje w branży obuwniczej i oferuje swoim klientom perfekcyjnie wykonane produkty najwyższej klasy.
Naturalna skóra najwyższej jakości, doświadczeni włoscy projektanci i polska jakość – tak krótko można opisać nasze obuwie.
Rodzina Baldowskich, włoscy projektanci oraz mistrzowie rzemiosła obuwniczego, wykorzystujący nowoczesny park maszynowy, przyczyniają się do spełniania oczekiwań najbardziej wymagających klientów z całego świata.
Unikalne wzornictwo zawdzięczamy projektantom, to oni dokładają wszelkich starań by koncepcje i projekty obuwia były modne, wygodne i eleganckie.
Wyznaczając kierunki rozwoju estetyki obuwia, staramy się zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na innowacyjne, unikalne i wyjątkowe produkty. Produkujemy wyłącznie w Polsce, z najlepszych gatunkowo włoskich skór naturalnych oraz surowców tylko renomowanych i sprawdzonych dostawców.Staramy się, by nasze obuwie było dopracowane w każdym calu, wiemy jak bardzo liczą się detale. Nasze buty mają opinie wyjątkowo wygodnych, estetycznych i trwałych. Dobrze wyprofilowana forma buta gwarantuje wyjątkowy komfort użytkowania. Klientki mówią, że buty są tak wygodne, że „nie czuć ich” kiedy są założone.
Kluczem do sukcesu jaki udało się osiągnąć na przestrzeni ostatnich lat były trafne decyzje oraz sprawne zarządzanie i zaangażowanie członków rodziny Baldowskich. W trosce o dobro naszych klientów, zawsze zapewniamy kompleksową obsługę i pomoc. Jesteśmy dumni z tego, że „Baldowski” to jedna z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce marek obuwia.

„Nasza firma rozwija się dynamicznie – to nasz
główny cel, który pozwala tworzyć
doskonałe obuwie dla wielu pokoleń”

Wiesław Baldowski

займ на карту