Scroll to Top

To Top

Showroom Tweed Agata Najsznerska
Select a Page:
KOLEKCJE

Zaznacz wszystko | Odznacz wszystko | Pobierz

Butik / Kolekcja 2014

Butik to nowoczesna marka, która śledzi najnowsze trendy i stara się być na bieżąco z potrzebami swoich klientek w kwestii ubioru i dodatków. Fantastyczne, pełne wigoru i kolorów kolekcje dedykowane są nastolatkom oraz młodym kobietom, które chcą ubierać się świeżo i modnie, niekoniecznie wydając przy tym fortunę na stroje. Marka Butik powstała w 2001 roku, i od tej pory na terenie Polski otworzono aż 160 sklepów w wielu miastach. Sklepy te od samego początku zrobiły furorę wśród młodych dziewczyn, i do tej pory cieszą się niesłabnącą popularnością.

W skład marki wchodzą trzy zasadnicze kolekcje:

  • French Collection – czyli kolekcja skierowana do dziewcząt i kobiet, które mają delikatny, wyrafinowany styl, i pragną ubiorem dodać sobie świeżości i kokieterii. To kolekcja zmysłowych bluzeczek z delikatnych materiałów, w stonowanych kolorach, ale też eleganckich tunik, spodni i pasków, na wzór paryskiego szyku.
  • For Fitness – to kolekcja dedykowana osobom kochającym sport i luźny styl bycia; zawierają się w niej spodnie i bluzy dresowe, wygodne podkoszulki, ciekawe sportowe dodatki.
  • Forever Pink – to z kolei kolekcja najbardziej żywa, młodzieżowa. Zawierają się w niej ciekawe nadruki z postaciami z bajek, odważne kolory ubrań, niebanalne dodatki. Butik posiada licencje na nadruki z postaciami z bajek: Hannah Montana, Myszka Miki, Kaczor Donald, Snoopy i inne, które każdemu topowi i T-shirtowi nadają unikalnego, humorystycznego akcentu.

Butik Online - sklep

Butik w swojej ofercie ma wyłącznie ubrania damskie – bluzki, bluzy, spodnie, spódnice, oraz torebki, paski, portfele, czapki i inne dodatki. Sklepy są przystosowane do obsługi wielu klientek, mają komfortowe przymierzalnie, oferują programy lojalnościowe w postaci kart stałego klienta upoważniających do ciekawych rabatów. Niewątpliwym atutem marki są bardzo niskie ceny, nawet jak na sieciówkę! Co więcej, systematycznie organizowane wyprzedaże pozwalają skomponować rewelacyjne stroje za niewielkie pieniądze. Niskie ceny w połączeniu z nowoczesnymi kolekcjami dla miłośniczek każdego stylu, dają marce ogromną popularność!