Image Image Image Image Image

MARKI TWEED - Marco Tozzi

marcotozzi.com

Kolekcja Jesień – Zima 2018/2019   <-zobacz zdjęcia
Sesja Wizerunkowa Jesień – Zima 2018/2019   <-zobacz zdjęcia

 

 

 

Informacje:

Opis marki:

Marco Tozzi jest jedną z renomowanych niemieckich marek w branży obuwniczej. Projektanci Marco Tozzi dla kobiet inspirują się duchem czasu. Są to specjaliści od eleganckich i komfortowych butów, którzy dbają o to, by jakość szła w parze z oryginalnym designem. Marka charakteryzuje się świeżością i oryginalnością pomysłów, tworząc obuwie wyznaczające coraz to nowsze trendy. Młodzieżowe i kolorowe, jak i awangardowe i stonowane modele, uzupełnią stylizacje na każdą okazję.
Marco Tozzi dla kobiet to nie tylko perfekcyjne fasony, ale przede wszystkim wygodne produkty.
Marco Tozzi oferuje buty przyjazne dla kobiety.
Kolekcje posiadają specjalny system amortyzujący AntiShokk, który polega na zastosowaniu komory pneumatycznej i stabilizatorów na środku pięty.
Zastosowanie takiego rozwiązania tłumi nieprzyjemne drgania, szczególnie w butach na obcasie. System ten redukuje do 50% wstrząsów, co pozytywnie wpływa na stawy i mięśnie nóg, a przy tym wygodę noszenia butów
Szczególną uwagę w przypadku tej marki przykuwa wyrazista kolorystyka, która w połączeniu z wysokimi obcasami wychodzi naprzeciw wymaganiom pewnych siebie, zdecydowanych kobiet.

займ на карту