Image Image Image Image Image

MARKI TWEED - Vissavi

vissavi.pl

Kolekcja Jesień – Zima 2018/2019   <-zobacz zdjęcia
Sesja Wizerunkowa Jesień – Zima 2018/2019   <-zobacz zdjęcia

 

 

Informacje:

Nowa Kolekcja Vissavi to połączenie ultra kobiecości z intensywną naturą oraz nutą tajemnicy.
JESIEŃ/ZIMA 2017 została zainspirowana magicznym klimatem istniejącym w średniowiecznych zamkach, wystawnymi przyjęciami i tajemniczymi ogrodami, które niegdyś otaczały królestwa. Każda z nas choć na chwile miałaby ochotę przenieść się w tamte czasy, założyć cudowną suknie i pójść na bal, a przy zachodzie słońca zanurzyć się w zielone dworskie ogrody pełne unikatowych roślin, kwiatów i nieznanych miejsc.
Kolekcja JESIEŃ/ZIMA 2017 to przede wszystkim intensywne ale bardzo klasyczne kolory. Klasyczne i głębokie czernie przeplatają się z wyrazistymi czerwieniami, brudnymi fioletami, bielą, odcieniami zieleni i zimnymi pudrami. Detal został dopracowany perfekcyjnie. Na wielu modelach pojawiają się roślinne hafty, które w imponujący sposób charakteryzują całą kolekcję. Proste sukienki wykończone są multikulturowymi i bardzo dziewczęcymi kwiatami, a jednokolorowe modele w swoim kroju stają się dziełami sztuki.
W jesiennej kolekcji Vissavi oprócz klasycznych tkanin pojawiają się także grubsze, wytłaczane aksamity, z których powstały lekkie formy w stylu princess. Eleganckie, grube żakardy oraz transparentne koronki zobaczymy na bufiastych rękawach lub na linii dekoltu.

Opis marki:

Vissavi to polska marka istniejąca na rynku od 2001 roku.
Skierowana jest do kobiet młodych, dynamicznych, ceniących sobie oryginalny styl i dobrą jakość noszonych ubrań. Projektanci Vissavi tworzą autorskie kolekcje, które produkowane są w krótkich seriach, tylko i wyłącznie w Polsce.
Szanujemy i wykorzystujemy polskie bogate tradycje krawieckie i preferujemy polskich dostawców. Staranne wykończenie, wyselekcjonowane tkaniny, przemyślane i funkcjonalne konstrukcje zapewniają naszym klientkom wygodę i doskonały styl.
Moda Vissavi lubi eksponować kobiecość, dlatego w kolekcji dominują sukienki. Uzupełnieniem są świetnie skrojone żakiety, płaszcze, spodnie, spódnice i bluzki.
Ubrania Vissavi znajdziemy w 17 salonach firmowych oraz 40 sklepach patronackich w całej Polsce. Sklepy Vissavi mają nowoczesną stylistykę, utrzymaną w kolorach ecru i beżu z elementami czerni.
Meble wykonane są z matowej stali nierdzewnej wykończone naturalnym drewnem dębowym. Sklep podzielony jest na dwie strefy: odzieży imprezowej oraz codzienne.
Rozmiary dostępne są od 34 do 46.Szczegóły na stronie internetowej www.vissavi.pl
Sklep online: sklep.vissavi.pl

займ на карту