TOP

DB_5_ok

 

 

www.denimbox.pl

 

Kolekcja Stała

 

Denimbox to coś więcej niż sklep z ubraniami. Nauczone latami doświadczenia w szyciu dla największych marek, każdej Klientce oferujemy spodnie stworzone dla jej figury, upodobań i charakteru.
Wierzymy, że kobieta powinna móc znaleźć idealnie dopasowane spodnie, uwydatniające walory jej sylwetki i dające poczucie piękna i elegancji. Dlatego marka Denimbox wyznacza nową klasę jakości, jakiej nie spotka się w sieciówkach. Klasę, która pozwoli każdej kobiecie poczuć się wyjątkowo.

W Denimbox zawsze mierzymy wysoko, a Klientka pisana jest przez duże „K” – bo wszystkie kupujące u nas panie obsługiwane są w standardzie VIP. Z taką wizją stworzyłyśmy niepowtarzalną markę. Już na początku działalności nasze ubrania szyte były dla największych firm takich jak Zara czy Orsay. Kontynuując tradycję jakości, postanowiłyśmy pójść krok dalej i stworzyć własny sklep internetowy, w którym każda Klientka znajdzie produkt dobrany specjalnie dla niej.
Dajemy wszystkim dziewczynom możliwość wyboru z szerokiej gamy spodni różnych krojów i wzorów, dbając o zachowanie ponadczasowego stylu który wydobędzie z kobiecego ciała to, co najlepsze. W naszych projektach dbamy o idealne zgranie dobieranych materiałów, fasonów i barw, a także szczegółów i wykończeń takich jak rodzaje szwów. Bez względu na kształt bioder, ud czy łydek, dowolne kobiece nogi znajdą u nas coś dla siebie. Coś, co da ich właścicielce poczucie ponadprzeciętności, pewności siebie, a do tego wygody.

Bojkotujemy politykę masowej produkcji, dlatego każdy zakup jest wyjątkowym prezentem – do Klientki trafi pięknie opakowany i pachnący. Kończymy erę niedopasowanych ubrań o pospolitym wyglądzie, którymi straszą sklepowe wieszaki. Dzięki naszej miłości do tego, co robimy, od samego początku przyciągamy uwagę, a marka Denimbox zasłużyła na uznanie wśród osobistości takich jak Julia z Maffashion, która stworzyła z nami cudowną kolekcję odzieży, czy Paulina Papieska.

Pisały o nas „Świat Kobiety”, „Avanti”, „Joy”, a także „Newsweek”, „Fakt” i „Women’s Healt”. Nie to jest jednak najważniejsze. Najbardziej liczy się dla nas to, że Klientki z radością polecają nas swoim znajomym – nie ma przecież lepszej reklamy niż zadowolone z zakupów panie, chwalące naszą jakość.
Dziewczyny i kobiety, które decydują się na sprawienie sobie przyjemności zakupami w naszym sklepie stają się członkiniami ekskluzywnej grupy promującej szyk, uniwersalne piękno i satysfakcję z dobrze wydawanych pieniędzy. Chcemy kobietom dawać zawsze to, co najlepsze i jeszcze więcej.

Taka jest nasza filozofia.
Filozofia Denimbox.

Follow @tweed_agency