TOP

modivo.pl

 

 

 

Kolekcja Jesień – Zima 2019/2020   <-zobacz zdjęcia

 

 

Informacje:

O marce:

Modivo to owoc naszej pasji do piękna i mody. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy szeroką ofertę najlepszych marek odzieżowych premium, inspirowaną trendami i potrzebami naszych klientów. Specjalnie wyselekcjonowany asortyment, łatwe zakupy, bezpieczne formy płatności, szybka dostawa i 30 dni na darmowy zwrot – kupowanie na Modivo to czysta przyjemność. Przekonaj się sam!

1. Jesteśmy częścią grupy eobuwie.pl !

Modivo jest częścią grupy kapitałowej eobuwie.pl, która od 20 lat cieszy się dużym zaufaniem polskich konsumentów! Obsługujemy już klientów na 14 europejskich rynkach i stawiamy na ciągły rozwój, dlatego wierzymy, że ich liczba będzie rosła.

Sprawdzone rozwiązania logistyczne, płatnicze i wsparcie naszych zaufanych partnerów pomagają nam w dostarczaniu Tobie odzieży najwyższej jakości.

2. Grupa eobuwie.pl to ponad 400 tys. pozytywnych opinii konsumenckich na Opineo.pl.

Przez lata działalności na rynkach europejskich udało nam się zdobyć to, co najważniejsze – zaufanie klientów. Zajęliśmy I miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych 2018, przygotowanego przez serwis Opineo.pl. Swoje zadowolenie wyrazili oni w ponad 400 tys. pozytywnych opiniach, co daje 99% zadowolonych klientów! W poprzedniej edycji rankingu, eobuwie.com.pl uzyskał drugi najwyższy wynik spośród wszystkich 210 wyróżnionych sklepów specjalistycznych. Od tego czasu zdobył czterokrotnie więcej opinii zadowolonych klientów, utrzymująć jednocześnie najwyższe noty. Konkurencja nie miała szans. Pozostaje pogratulować i brać przykład! – czytamy w uzasadnieniu.

Jesteśmy także wielokrotnym laureatem “Lauru Klienta”, “Gwiazdy Jakości Obsługi”, “Dobrej Marki”, posiadamy także Znak Jakości Q oraz Rodzinnej Marki Roku.

3. Liczne nagrody 

Regularnie doceniają nas fachowcy z branży, partnerzy oraz Klienci, którzy wielokrotnie wyrazili swoje uznanie, przyznając nam prestiżowe nagrody – m.in.: Digital Excellence, eCommerce Polska, Effie Award, Imagine Excellence. Dzięki temu zbudowaliśmy renomę firmy godnej zaufania, która funkcjonuje na rynku według ściśle określonych zasad, przestrzega reguł zdrowej konkurencji, a w codziennej działalności przede wszystkim dba o nawet najbardziej wymagającego klienta.

4. Jakość premium 

Aby spełnić Twoje oczekiwania, nasi specjaliści przygotowali dla Ciebie ofertę w oparciu o najnowsze trendy i szerokie portfolio marek premium, które ciągle powiększamy! Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem, współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i godnymi zaufania partnerami. Gwarantujemy wysoką jakość i oryginalność sprzedawanych produktów. W Modivo zawsze masz pewność, że kupujesz to, co najlepsze.

 

Follow @tweed_agency