TOP


femistories.com

 

 

Kolekcja Jesień – Zima 2019/2020   <-zobacz zdjęcia
Sesja Wizerunkowa Jesień – Zima 2019/2020   <-zobacz zdjęcia

 

 

Informacje:

WYPRAWA W NIEZNANE, CZYLI KAMPANIA NOWEJ KOLEKCJI FEMI STORIES NA SEZON JESIEŃ/ZIMA 2019/20
Autumn Winter ‘19 20
Islandia – kraj lodu, świateł północy i nieskazitelnej natury. Dzika i zachwycająca, wciąż dziewicza. To miejsce, dzięki któremu nasza Femi Girl na nowo odkrywa swoją duszę podróżniczki – głodnej przygód i nowych doświadczeń.
Kampania Femi Stories na sezon Jesień/Zima 2019/20 to opowieść o podróży przez kraj nikomu dotąd nieznany. „Poszukując nowych inspiracji przemierzyliśmy setki kilometrów nie podążając utartymi szlakami. Pozwoliliśmy na to, aby Islandia była naszym przewodnikiem. Tak powstała jesienno-zimowa kolekcja Femi Stories – cztery historie, które oddają prawdziwą dzikość serca #FemiGirls” – mówi Anita Nawarkiewicz, założycielka i projektantka marki.
Nowe, autorskie kwiatowe printy, ręcznie rysowana mapa ALASKI, motyw rock’owej gwiazdy i kultowa już panterka w nowej odsłonie podkreślają podróżniczą, dziką naturę dziewczyny Femi. Nasycone kolory, zainspirowane wielobarwnymi niekończącymi się zachodami słońca przypominają o niezwykłej sile natury, głęboko zakorzenionej
w DNA marki. Wczesne poranki na bezludnych, czarnych diamentowych plażach i długie dni spędzone pośród pełnej dramaturgii islandzkiej natury pozwoliły na stworzenie czterech kapsuł, opowiadających cztery, jedyne w swoim rodzaju historie.
Kapsuła zainspirowana kultowym serialem „Przystanek Alaska” z autorskim printem – rysowaną ręcznie mapą, to historia o dziewczynie, dla której odkrywanie nowych zakątków świata i przekraczanie własnych barier jest główną drogą do samorozwoju. Przewodnia ognista pomarańcz połączona została z ponadczasową czernią i głębokim burgundem. Azteckie motywy, emblematy z printu, ciepłe flanelowe koszule i sukienki, przedłużone bluzy z kapturem i kurtki w odcieniu butelkowej zieleni to kwintesencja tej opowieści.
Historia SWEET NATURE to hołd dla pierwszych kolekcji marki.
Kwiatowy print w nowej odsłonie w formie all-over zaaplikowany został na bluzach, ciepłych dresowych spodniach, spódnicach i kurtkach, dając nieskończone możliwości do tworzenia odważnych total look’ów. Element w postaci „jelonka”, uwielbiany przez dziewczyny Femi powraca w nowej odsłonie, przypominając o ostatnio niedocenianej potędze natury.
Kapsuła LONDON ROCK to historia o kontrastach. Zaprojektowana została zarówno dla romantycznych #FemiGirls, jak i tych, które kochają rockowy styl. Z jednej strony delikatny kwiatowy print połączony ze bielą off-white, z drugiej modele w odcieniu kruczej czerni z motywem gwiazd.
Zróżnicowane widoki były natomiast natchnieniem do zaprojektowania kapsuły I LOVE FEMI.
W kolekcji Femi Stories na sezon Jesień/Zima 2019/20 pojawiły się modele wykonane z Lyocell’u – włókna przyjaznego środowisku, przy produkcji którego zanieczyszczanie środowiska jest zminimalizowane, a sam materiał wykonany jest z celulozy drzewnej, a dokładniej z eukaliptusa. Nie zabrakło również polarów wykonanych z terylenu, pochodzącego w 100% z recyklingu.
Kolekcja dostępna jest online na stronie www.femistories.com,
we flagowym sklepie na ulicy Browarnej w Warszawie i w POP UP’ie marki przy ulicy Klimczaka 1, na terenie Royal Wilanów a także w sklepach partnerskich.
Femi Stories to polska marka lifestyle’owa dla dziewczyn i kobiet, powstała z miłości do sportów, podróży i aktywnego stylu życia. Założona w 2006 roku przez dwie siostry, Anitę i Kamilę Nawarkiewicz słynie z autorskich wzorzystych printów, soczystych kolorów i motywów nawiązujących do natury. Dzisiaj kolekcje marki sprzedawane są na całym świecie, m.in. w: Hiszpanii, Portugalii, Grecji, Norwegii, Rosji, Francji czy Austrii.

O Marce:

Dwie siostry, dwie silne, kobiece osobowości. To one zaczęły pisać historię Femi Stories, już 11 lat temu. Na początku w zaciszach rozmów przy kawie, na plaży, a teraz – tworząc międzynarodową markę life-stylową dla dziewczyn, które żyją niczym nieskrępowaną pełnią życia.
Femi Stories to pasja ruchu – od snowboardu i surfingu, przez jogę aż po skakanie pod sceną na festiwalu rockowym. To moc, którą dziewczyny – założycielki – pragną przekazać innymi dziewczynom.
Rodzi się w sercu i sprawia, że jest się nie do zatrzymania.
Femi Stories to wzorzyste printy, soczyste kolory, motywy nawiązujące do natury.  Każda kolekcja zostaje „podpisana” charakterystycznym dla niej printem, co podkreśla jej wyjątkowy charakter. Najwyższej jakości materiały, produkowane z troską o środowisko, mają nadążyć za potrzebami Femi Girls, dając im wolność ruchu i pełną spontaniczność.
Femi Stories to opowieść o tym jak żyją same założycielki. Podróże, pyszne i zdrowe jedzenie, szacunek do ciała i umysłu, dziewczęcość, która nie boi się tego co ekstremalne…
Femi Stories to opowieść o Tobie.

 

 

 

 

 

Follow @tweed_agency