TOP
showroom Tweed

nowe_logo_nu_black

www.nubytokarska.com

 

KOLEKCJA

Kolekcja Stała
Sesja Wizerunkowa
ÜN

 

 

„Zusammen in Berlin 2014”

Nazwa kolekcji to kontynuacja historii, którą od kilku sezonów opowiada nam NÜ. Po „Randce w Paryżu” projektantka Agnieszka Tokarska zabiera nas do multikulturowego Berlina.  Miejski luz, niewymuszona elegancja oraz kosmopolityzm stolicy Niemiec zainspirowały Tokarską do postawienia na komfort i wygodę. Proste fasony w połączeniu z soczystymi kolorami świetnie wpisują się w letni, miejski klimat. Wygodne, wiązane z przodu sukienki, luźne bluzy, spodnie z obniżonym krokiem czy spódnice i sukienki z półkoła, idealnie nadają się na zarówno do pracy, jak i na wieczorne wyjścia czy sportowe weekendy. Obowiązkowo uzupełnieniem tej kolekcji jest jeans połączony z dzianiną. Czy już jesteście gotowi na przyjście lata?

Randez vous à Paris – nowa kolekcja Nü by Tokarska na sezon jesień/zima 2013/14

Współczesna, zgodna z najnowszymi trendami światowej mody a jednocześnie posiadająca w sobie szyk i klasę – taka jest nowa, jesienno-zimowa kolekcja marki NÜ by Tokarska. Można ją podziwiać w showroomie Tweed, butiku internetowym mostrami.pl oraz atelier NÜ przy ul. Dobrowoja 15. W tym sezonie Agnieszka Tokarska zabiera swoje klientki do Paryża, na randkę w klimatycznej, francuskiej scenerii. W nowej kolekcji marki znajdziemy dwie linie: wygodną, bawełnianą oraz wytworną, wieczorową. Obie składają się z niepowtarzalnych, oryginalnych projektów i rozwiązań oraz tkanin, jakich próżno szukać w popularnych sklepach sieciowych. Projektantka oddała w nowej kolekcji wszystko, co ceni najbardziej: jakość wykonania, niebanalność i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Ubrania z nowej kolekcji podkreślają wszystkie atuty kobiecości, zapewniając wygodę noszenia.
Projekty „Nu by Tokarska” rodzą się w głowie i sercu twórczyni marki – Agnieszki Tokarskiej. Projektantka swe pierwsze kroki w branży stawiała pod okiem najlepszych, praktykując m.in. w atelier Izy Łapińskiej. Jest obiecującą i bardzo utalentowaną przedstawicielką młodego pokolenia polskich projektantów, która odważnie wkracza na rynek.
NÜ by Tokarska to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się marka, powstała w 2010 roku. Jej znakiem rozpoznawczym są nowatorskie projekty, wysokogatunkowe tkaniny i perfekcyjne wykonanie. Cechuje ją kosmopolityzm oraz szacunek dla stylu i ponadczasowej elegancji. Skierowana jest do świadomych siebie kobiet, dla których moda to przede wszystkim zabawa formą i fakturą, przy jednoczesnym zachowaniu użyteczności modelu. Ubrania sygnowane przez NÜ wydobywają z kobiet to, co najpiękniejsze.

Twórczyni marki – projektantka Agnieszka Tokarska – jest absolwentką zarządzania jakością wyrobów na Uniwersytecie Ekonomicznym oraz SAPU w Krakowie. Wielokrotna laureatka konkursów fashion m.in. Gryf Fashion Show w Szczecinie czy „Pokaż się Polsce”. Współpracowała z uznanymi projektantami w branży np. Izabelą Łapińską, a jej kolekcje gościły w najbardziej znanych magazynach modowych, występowały w reklamach, sesjach gwiazd oraz na wybiegach.

Follow @tweed_agency