Scroll to Top

To Top

Showroom Tweed Agata Najsznerska
Select a Page:
KOLEKCJE

Ochnik

Zaznacz wszystko | Odznacz wszystko | Pobierz

Ochnik / Kolekcja 2014

Tradycje marki Ochnik produkującej wyroby skórzane, sięgają 1989 roku – wówczas powstały pierwsze egzemplarze solidnych, skórzanych wyrobów, i narodziła się marka Ochnik. Firma współpracuje z włoskimi producentami surowców, dostarczającymi skóry najwyższej jakości, z których następnie powstają ubrania i galanteria. Aż do roku 2004 firma nie posiadała własnego salonu firmowego, gdy jednak założyła ten pierwszy – w Galerii Łódzkiej, kolejne salony powstawały jak grzyby po deszczu. Charakterystyczne dla marki Ochnik są wyroby skórzane produkowane ze specjalnego gatunku skóry ze startą wierzchnią częścią lica, które stały się prawdziwym hitem w dziedzinie wyrobów skórzanych.

Początkowym asortymentem marki Ochnik były głównie skórzane kurtki – portfele, teczki i torebki zostały wprowadzone z czasem. Do nich dołączały ekskluzywne kolekcje rękawiczek, pasków, sukienek i spódnic, płaszczy, aż marka Ochnik stała się ze skromnego producenta skórzanych kurtek, prawdziwym skórzanym potentatem na polskim rynku. W ofercie marki wciąż najciekawszym produktem są kurtki, kożuchy i płaszcze, w tym jedna z najbardziej oryginalnych kolekcji męskich – Pilotki – inspirowanych lotnictwem polskim. Odzież wierzchnia, i codzienna są idealne do noszenia na co dzień, zarówno zimą, jak i latem, a całości stylizacji dopełniają modne torebki w ciekawych kolorach, paski, rękawiczki i teczki, które są ponadczasowe, nigdy się nie nudzą, i doskonale pasują do wszystkich kreacji, zarówno casualowych jak i wieczorowych. Produkty Ochnik są bardzo znane, chętnie sięgają po nie gwiazdy naszego rodzimego show biznesu, zakładając je na wielkie gale i pozując fotografom do zdjęć właśnie w tych kurtkach, czy trzymając w rękach te torebki.

Ochnik Online - sklep

Ochnik posiada też kolekcję breloków do kluczy, wykonanych – jakżeby inaczej – z naturalnej skóry, w sympatycznych kształtach. Produkty Ochnik, jak zwykle bywa w przypadku galanterii skórzanej, są dość drogie, jednak ich doskonałe wykonanie, dbałość o szczegóły i ponadczasowość sprawiają, że oprócz gwiazd po te fantastyczne wyroby skórzane sięgają także kobiety, które chcą po prostu dobrze się czuć, i mieć pod ręką sprawdzony, zawsze modny dodatek do codziennych stylizacji – czy to do pracy, czy na rodzinna wycieczkę, czy też na wieczorną imprezę.Dowiedz się więcej o marce Ochnik