TOP

Pakamera.pl

pakamera.pl

 

Kolekcja Stała

 

O MARCE

Pakamera.pl to największa platforma zrzeszająca alternatywnych projektantów i niezależnych artystów w  Polsce. Jako nowatorski pomysł powstała w 2005 roku i od prawie 8 lat utrzymuje się w czołówce największych sklepów internetowych. Potwierdzają to m.in. badania i rankingi przeprowadzone przez tygodniki opinii i serwisy internetowe. Pakamera.pl to serwis, w którym zdolni projektanci mają szansę zaprezentować swoje prace.To „miejsce spotkań” ludzi zdolnych z tymi, którzy potrafią docenić niebanalny wzór i lubią otaczać się niepowtarzalnymi rzeczami.

Moda i Hand Made to nasze życie. Mimo rozmiaru platformy dbamy o to by prezentowane przedmioty były na najwyższym poziomie. Zadaniem Grupy Pakamera.pl jest szeroko pojęta promocja polskich artystów. Głównym zamysłem jaki nam przyświeca jest tworzenie i ciągłe ulepszanie przejrzystego medium propagującego Upper Hand Made, modę polski Design i. Współpracujemy z mediami i stylistami. Stawiamy na reklamę w sieci i prasie drukowanej.

Pakamera.pl zalicza się do grupy największych polskich sklepów internetowych w oczach ekspertów branży internetowej. Rokrocznie otrzymujemy wyróżnienia w dziedzinie prowadzenia i promowania biznesu w sieci. W 2008 roku zajęliśmy pierwsze miejsce wg Internet Standard
jako największy sklep prezentujący akcesoria i dodatki w polskim Internecie. W 2009 roku zostaliśmy laureatem wśród rankingu sklepów internetowych Tygodnika Wprost i Money.pl. W 2010 r. Instytut Wzornictwa Przemysłowego mianował nas laureatem “Dobrego Wzoru” w dziedzinie usług.

Dziś występujemy jako ekspert, dzielimy się naszą wiedzą ze studentami szkół artystycznych i modowych, jesteśmy patronem największych imprez modowych w kraju, organizujemy spotkania z projektantami i prowadzimy Showroom na Pl. Trzech Krzyży w Warszawie. Nasze zaangażowanie w tym roku docenił magazyn Brief wymieniając nas wśród  50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie.

Follow @tweed_agency