TOP

Co oferuje platforma Showroom Tweed?

 

Showroom Tweed jest zespołem ludzi i narzędzi kreujących platformę umożliwiającą umieszczanie w prasie i Internecie zdjęć asortymentu należącego do producentów lub dystrybutorów działających w strefie mody.

Prowadzimy showroom stacjonarny i wirtualny. Oferujemy  PR produktowy (product placement, lokowanie produktu), który najbardziej efektywnie i wymiernie wpływa na zwiększenie sprzedaży towarów naszych Klientów. Jest tańszą i bardziej skuteczną, bo neutralną alternatywą do wykupowania powierzchni reklamowych.

Odzież, buty, biżuteria itp. prezentowane na modelkach lub w materiałach redakcyjnych, proponowane czytelniczce przez stylistów na stronach opisujących trendy, a także prestiż magazynu lub serwisu sprawiają, że pokazane artykuły postrzegane są jako bardzo atrakcyjne, a tym samym warte kupienia.

Współpracujemy bezpośrednio ze stylistami i redaktorami. Jest to najkrótsza i najbardziej wydajna droga dotarcia produktu do Mediów.

Ograniczyliśmy ilość współpracujących Marek stawiając na optymalną i efektywną obsługę powierzonych nam produktów.

Zaobserwowaliśmy, że najlepsze wyniki osiągamy dzięki długoletniej współpracy z wybranymi, stałymi klientami.

Staramy się zapewnić stylistom asortyment dostosowany do ich potrzeb, miłą i kreatywną atmosferę, stanowiąc aktywne  miejsce zawodowych i prywatnych spotkań.

Właścicielką showroomu jest Agata Najsznerska, była modelka i stylistka posiadająca duże doświadczenie w pracy z magazynami o modzie. Stanowi wykwalifikowanego partnera zarówno dla stylistów jak i firm odzieżowych.

Przestronną siedzibę ulokowaliśmy w zabytkowej, modnej kamienicy Emila Wedla, dbając o atrakcyjne warunki eksponowania kolekcji naszych Klientów.

Osiągane wyniki sprawiają, że jesteśmy rzetelnym partnerem nawet dla najbardziej wymagających Klientów.

Jesteśmy przekonani, że nasz wkład, poświęcenie i ogromne doświadczenie, jakie posiadamy na tym polu oraz Państwa talent i projekty modowe stworzą duet doskonały, tak potrzebny by zrealizować Państwa liczne koncepcje biznesowo-modowe.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej platformy Showroomu Tweed oraz poznania całej oferty  agencji w zakładce OFERTA.

Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, na podstawie asortymentu i oczekiwań firm.

Zapraszamy do kontaktu.

 

Tweed – Showroom Warszawa, Fashion consulting i skuteczny PR produktowy!

Follow @tweed_agency