TOP

stylowebuty.pl

StyloweButy.pl

 

 

Kolekcja Stała
Sesja Wizerunkowa

 

O MARCE

Marka StyloweButy.pl istnieje na rynku już od kilku lat. Przez ten okres czasu zdobyliśmy uznanie i zaufanie tysięcy klientów. Sklep powstał z potrzeby kobiety, dla której oferta polskich sklepów obuwniczych była niewystarczająca, a buty damskie sprowadzane z zagranicy były drogim marzeniem. Jednak dla silnej i zawziętej osoby nie ma rzeczy niemożliwych. Z zapału do pracy, kobiecej potrzeby i pełnego zaangażowania powstał sklep z obuwiem www.StyloweButy.pl.

Obuwie oraz torebki znajdujące się w naszej ofercie, to najnowsze, najmodniejsze i cenione modele. Cechują się wykorzystaniem do produkcji najwyższej jakości materiałów z zachowaniem dbałości o najmniejszy detal. Wyróżniają się oryginalną budową, krojem i fasonem.

Obuwie stało się dla nas czymś więcej, niż tylko sposobem na życie. Jest to nasza pasja, radość, są one przedmiotem, z którego czerpiemy inspiracje i satysfakcje. Zapału i energii do pracy dodają nam nasi Klienci, którzy są szczęśliwi z wyborów w naszej ofercie i dzięki czemu spełniają swoje marzenia.

PRODUKT:
obuwie damskie skóra ekologiczna i naturalna, torebki damskie skóra ekologiczna i naturalna.

KLIENT DOCELOWY:
Marka StyloweButy.pl kieruje swoje produkty do szerokiego grona kobiet, począwszy od wymagających klientek modnych butików z obuwiem ekskluzywnym, poprzez klientki ze środkowego segmentu rynku, aż po nieco mniej zamożnych nabywców, poszukujących obuwia zarówno dobrej jakości i stosunkowo przystępnej cenie ale i również zgodnego z obowiązującymi trendami. Przedział wiekowy naszych klientek, to 15-40 lat, Są to ludzie otwarci, świadomi swoich potrzeb i pragnień, czerpiący inspiracje z całego świata. To konsumenci, którzy wciąż podążają za nowościami, byciem modnym i życiem zgodnym z trendami. Nasza produkty, inspirowane największymi światowymi markami i projektantami idealnie wpasowują się w ideę posiadania tego co najlepsze i najoryginalniejsze.

 

Follow @tweed_agency