TOP

Tamaris

tamaris.pl 

 

 

Kolekcja Jesień – Zima 2019/2020   <-zobacz zdjęcia

 

 

Informacje:

 

Opis marki:

Zawsze w trendach – Tamaris daje kobiecie, dla której liczy się jakość i odpowiednia cena, markę, która nie jest tylko wyznacznikiem stylu życia ale też gwarantem wysokiej jakości.
Mocniej niż kiedykolwiek nastawiona na zmieniające się trendy w stylu życia, Tamaris daje klientce, jakość, modę i środek auto-ekspresji – walory, które trudno znaleźć w innych markach. Dodatkowo Tamaris daje ceny idealnie wprost proporcjonalnie do swojej wysokiej jakości. Od młodszych do starszych, od miłośniczek klasyki po kobiety nadążające za trendami, Tamaris reprezentuje każdy aspekt mody swoimi niezwykle obszernymi kolekcjami, prezentując buty na każdą okazję. Parasol marek Tamaris zawiera w sobie trzy linie: Tamaris, Tamaris trend oraz Tamaris active.
Linia Tamaris reprezentuje głównie modele wykonane ze skóry, buty eleganckie i biznesowe, idealne do casualowych stylizacji. Tamaris trend to buty silnie skoncentrowane na modzie i najnowszych trendach, perfekcyjne dla młodej klientki, która stara się nieustannie być na czasie ze zmianami w świecie mody. Jeśli zaś nasza klientka szuka butów wygodnych, idealnych do aktywnego trybu życia, nasza linia active sprosta wszystkim wymaganiom.

Follow @tweed_agency