Historical Context Essay Definition Pay To Get Cheap Custom Essay On Donald Trump Ramayana Dharma Essay Stabat Mater Poem Analysis Essays Popular Definition Essay Ghostwriters Sites Social And Cultural Anthropology Extended Essay Sample
TOP

Jesteśmy przekonani, że nasz wkład, poświęcenie i ogromne doświadczenie, jakie posiadamy w branży mody oraz Państwa talent i wdrażane projekty stworzą duet doskonały, tak potrzebny, by zrealizować Państwa liczne koncepcje biznesowe.

Tweed powstał w 2003 roku jako jedna z pierwszych firm w Polsce zajmujących się profesjonalnie promocją marek odzieżowych. Założycielką i koordynatorem jest Agata Najsznerska-Bojko, która podczas całej zawodowej kariery trwającej ponad 30 lat związana jest z branżą mody.

Historia

Agata Najsznerska-Bojko latach 90-tych dostrzeżona przez prestiżową agencję modelek Elite podpisała kontrakt i zapisała się w historii agencji jako prekursorka silnego do dziś trendu poszukiwania wyjątkowych modelek w Europie Wschodniej. Doceniona przez domy mody m.in. Armani, Chanel, Valentino, Versace czy amerykański koncern kosmetyczny Max Factor miała okazję uczyć się od największych autorytetów. Zdobywała doświadczenie, biorąc udział w setkach projektów dotyczących mody i podróżując po całym świecie. Mieszkała w Paryżu, Mediolanie, Tokio a jej koleżanką z pracy była Linda Ewangelista.

Po kilku latach zainteresowała się również stylizacją, zaczęła pracę w Paryżu, a następnie po raz kolejny jako jedna z pierwszych osób w Polsce zajęła się kreowaniem wizerunku osób publicznych. Oprócz ubierania aktorów, muzyków, celebrytów odpowiedzialna była również za artystyczne koncepcje sesji zdjęciowych.

Kolejne lata pracowała we wpływowych polskich magazynach Twój Styl i Pani, a także we wchodzącym na rynek francuskim Elle tworząc sesje mody.
Od 16 lat wykorzystując doświadczenie oraz nieustająco będąc ciekawą nowych, z powodzeniem wspiera marki odzieżowe w złożonym procesie promocji w mediach. Doceniając również instynktowne wyczucie trendów ludzi młodych, stwarza otwartą przestrzeń do działania zgranemu zespołowi, który w sposób kreatywny podziela jej pasję do mody i razem z nią ją tworzy.

„Przestronną siedzibę ulokowaliśmy w zabytkowej, modnej kamienicy Emila Wedla, dbając o atrakcyjne warunki eksponowania kolekcji naszych Klientów.
Osiągane wyniki sprawiają, że jesteśmy rzetelnym partnerem nawet dla najbardziej wymagających Klientów.”

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Follow @tweed_agency