TOP

Jesteśmy przekonani, że nasz wkład, poświęcenie i ogromne doświadczenie, jakie posiadamy w branży mody oraz Państwa talent i wdrażane projekty stworzą duet doskonały, tak potrzebny, by zrealizować Państwa liczne koncepcje biznesowe.

Tweed powstał w 2003 roku jako jedna z pierwszych firm w Polsce zajmujących się profesjonalnie promocją marek odzieżowych. Założycielką i koordynatorem jest Agata Najsznerska-Bojko, która podczas całej zawodowej kariery trwającej ponad 30 lat związana jest z branżą mody.

Historia

Agata Najsznerska-Bojko latach 90-tych dostrzeżona przez prestiżową agencję modelek Elite podpisała kontrakt i zapisała się w historii agencji jako prekursorka silnego do dziś trendu poszukiwania wyjątkowych modelek w Europie Wschodniej. Doceniona przez domy mody m.in. Armani, Chanel, Valentino, Versace czy amerykański koncern kosmetyczny Max Factor miała okazję uczyć się od największych autorytetów. Zdobywała doświadczenie, biorąc udział w setkach projektów dotyczących mody i podróżując po całym świecie. Mieszkała w Paryżu, Mediolanie, Tokio a jej koleżanką z pracy była Linda Ewangelista.

Po kilku latach zainteresowała się również stylizacją, zaczęła pracę w Paryżu, a następnie po raz kolejny jako jedna z pierwszych osób w Polsce zajęła się kreowaniem wizerunku osób publicznych. Oprócz ubierania aktorów, muzyków, celebrytów odpowiedzialna była również za artystyczne koncepcje sesji zdjęciowych.

Kolejne lata pracowała we wpływowych polskich magazynach Twój Styl i Pani, a także we wchodzącym na rynek francuskim Elle tworząc sesje mody.
Od 16 lat wykorzystując doświadczenie oraz nieustająco będąc ciekawą nowych, z powodzeniem wspiera marki odzieżowe w złożonym procesie promocji w mediach. Doceniając również instynktowne wyczucie trendów ludzi młodych, stwarza otwartą przestrzeń do działania zgranemu zespołowi, który w sposób kreatywny podziela jej pasję do mody i razem z nią ją tworzy.

„Przestronną siedzibę ulokowaliśmy w zabytkowej, modnej kamienicy Emila Wedla, dbając o atrakcyjne warunki eksponowania kolekcji naszych Klientów.
Osiągane wyniki sprawiają, że jesteśmy rzetelnym partnerem nawet dla najbardziej wymagających Klientów.”

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Follow @tweed_agency